Переклад з англійської

Грамотний переклад текстів на різні теми

Пропонуємо професійний переклад з англійської на російську або українську мову. Працюємо з різними тематиками та видами текстів — інформаційні, комерційні, рекламні.

Над вашим замовленням буде працювати копірайтер з досвідом у сфері перекладів 3-5 років. Наші фахівці мають високий рівень знання іноземної мови.

Щоб замовити переклад тексту з англійської, тисніть на кнопку нижче і заповніть онлайн-форму. Також зв’язатися з нами ви можете за телефоном або за допомогою зручного для вас месенджера.

3-5 років

середній досвід наших перекладачів

100%

унікальність і грамотність

Точно

дотримуємося терміни і ТЗ

Терміново (за 24 години)

виконаємо ваше замовлення

Замовте професійний переклад з англійської в нашій Студії TextElit

⇒ Орієнтуємося на результат

Написанням текстів займаються досвідчені автори. Ми прислухаємося до ваших побажань, безкоштовно вносимо правки.

⇒ Завжди на зв’язку

Ми готові відповісти на ваші питання в будь-який час. Ви завжди можете дізнатися, на якому етапі виконання знаходиться ваш проєкт.

⇒ Працюємо офіційно

Внести оплату можна на розрахунковий рахунок. Ми надамо Вам супровідну документацію, укладаємо договір про постійну співпрацю.

⇒ Доступне і зрозуміле ціноутворення

У нас прозора цінова політика. Вартість озвучується до моменту прийняття замовлення в роботу.

Приймаємо в роботу тексти на різні тематики — медицина, техніка, товари, IT, промисловість і виробництво, маркетинг. Працюємо з інформаційними контентом і текстами, що продають.

Як зробити замовлення?

Якщо вам потрібно перевести текст з англійської мови на російську, звертайтеся в нашу Студію TextElit. Також ми виконуємо переклад українською. Для замовлення досить заповнити онлайн-форму на нашому сайті, зателефонувати або написати в зручний для вас месенджер (Viber, Telegram). Ми обговоримо всі деталі, визначимо терміни та відразу ж приступимо до виконання проєкту. 

Ми готові перевести текст з англійської на російську або українську мову, строго дотримуючись умов ТЗ і обумовлених термінів. Вартість послугивід 200 грн. При об’ємних замовленнях (від 50 000 знаків) передбачені знижки. Внесення правок (в рамках початкового ТЗ) здійснюється безкоштовно.

Оформлюйте заявку на переклад тексту з англійської прямо зараз, заповнивши онлайн-форму нижче!