Лонгріди

Інформативні тексти, що збільшують перебування відвідувачів на сайті

Лонгріди – це довгі тексти, які максимально розкривають певну тему. Обсяг таких статей в середньому становить 10-30 000 знаків. Однак ключовою ознакою якості є не довжина тексту, а його зміст. Лонгрід повинен відповідати заданій темі, мати логічну структуру, характеризуватися відсутністю води, присутністю фактів, доказів.

Багато хто думає, що довгі тексти ніхто не читає. Але насправді це не так. Останнім часом тенденція змінюється, і читачі стають більш схильні саме до довгого читання, оскільки хочуть отримати максимум інформації по темі в одному місці. І лонгрід здатен реалізувати саме цю задачу.

В нашій Студії TextElit ви можете замовити лонгрід на будь-яку тему. За короткий час ви отримаєте якісний, структурований та цікавий матеріал.

Відмінні характеристики лонгріду

Сьогодні написати лонгрід здатен далеко не кожен копірайтер, адже його суть перш за все полягає не в кількості знаків, а в якості. Щоб отримати цікавий довгий текст, який прочитають до останнього слова, недостатньо збільшити його обсяг до 10 000 зн.

Створення лонгріду – клопітка і в деякій мірі творча робота. Головна відмінна риса такого тексту в тому, що він привертає увагу читача не тільки текстовою інформацією, а й містить:

 • інфографіку;
 • відеоматеріали;
 • зображення;
 • презентації;
 • фонову музику;
 • виноски, рекомендації, цитати;
 • інтерактивні картинки та ін.
Image module

В результаті виходить цілий комплекс різнопланової інформації по конкретній темі. Лонгрід повинен сприйматися читачем, як цілісна історія. Саме тому при його написанні важливо дотримуватися послідовності подання інформації. Важливо правильно підібрати відтінки і розмір шрифтів, фон для оформлення лонгріду.

У комплексі всі ці деталі дозволяють користувачу зануритися в читання і відгородитися від будь-яких факторів, які можуть його перервати.

Ще одна відмінна характеристика лонгріду – глибока переробка матеріалу або його подача з незвичної точки зору. Тобто, така стаття буде схожою на аналітику, проте її мета – подати заїжджену інформацію цікаво і по-новому.

Навіщо потрібен лонгрід?

Сьогодні цей напрямок стає дуже популярним. Згідно з проведеними спостереженнями, навіть лонгріди ВК більш популярні, ніж короткі пости. Як не парадоксально, але в телефонному режимі люди частіше зупиняють увагу на довгих текстах і дочитують їх до кінця.

 • Головна роль лонгріду:
  • підвищення довіри до бренду, продукту;
  • збільшення конверсії;
  • залучення трафіку;
  • набір великої кількості лайків і репостів, що важливо при просуванні груп в соцмережах.

  Крім того, довгі тексти допомагають у просуванні сайту. У пошуковій видачі все частіше з’являються довгі статті, що повністю розкривають певну тему.

Види лонгрідів

Залежно від типу подачі матеріалу довгі статті-лонгріди поділяють на три типи:

При цьому лонгрід здатний не тільки освітлювати певну тему, а й продавати.

Комерційний текст в такому стилі здатен викликати довіру до вашої компанії, бренду і підвищувати продажі.

Переваги лонгрідів

Довгі тексти приносять користь не тільки читачеві завдяки високій інформативності, але й вашому сайту або продукту. Використовуючи мультимедійні лонгріди, ми допоможемо вам:

 • 01.
  Збільшити тривалість перебування клієнта на вашому сайті
  Оскільки читання займає в середньому 15-30 хвилин. Це хороший показник для пошукових систем – вони почнуть підвищувати позиції ресурсу в пошуковій видачі, а вам вдасться швидше вийти в ТОП без множинних СЕО-тактик.
 • 02.
  Збільшити клієнтську базу
  Цікаві лонгріди час від часу перечитують, їх додають в закладки і діляться на своїх сторінках в соцмережах. А це відмінна можливість отримати нових відвідувачів без вкладень в рекламу.
 • 03.
  Сформувати довіру до бренду
  Якщо ви використовуєте лонгрід для просування продукту, він неодмінно залишиться в пам'яті читачів і стане затребуваним.

Одна з ключових переваг лонгрідів у тому, що вони здатні працювати роками і приводити на ваш ресурс нових клієнтів. Вони особливо затребувані серед користувачів, які бажають з користю проводити час в літаку, під час обідньої перерви, поїздки та навіть відпочинку. Тому слід подбати про адаптацію сайту до різних гаджетів.

Чому варто замовити лонгрід у нас?

Замовити лонгріди ви можете в Студії професійного копірайтингу TextEliT. Ми допоможемо вам створити цікавий контент для будь-якого ресурсу, який буде максимально розкривати зазначену тему і викликати довіру з боку читача.

Для збільшення шансів, що довгий текст прочитають до кінця, при написанні лонгрідів ми використовуємо такі фішки:

 • добірка тематичних відео;
 • виділення важливої ​​інформації;
 • цитати;
 • тематичні зображення;
 • визначення приблизного часу читання, який потрібен для вивчення лонгріду;
 • заклик до дії поділитися інформацією.

Написання лонгріду – масштабна і тривала робота, але ми завжди обговорюємо терміни виконання замовлення і строго його дотримуємося. Ви своєчасно отримаєте статтю, що відповідає всім заявленим вимогам.

Вартість послуги стартує від 100 грн 1000 знаків.

 

Щоб замовити лонгрід, перейдіть по кнопці. Ми оперативно зв’яжемося з вами для уточнення деталей проекту і після внесення передоплати відразу ж приступимо до його виконання. При необхідності ми безкоштовно вносимо правки в текст.

Лонгрід допоможе збільшити відвідуваність вашого сайту і просунути продукт або послугу. Заповнюйте онлайн-форму замовлення прямо зараз.

Image module