LSI-копірайтинг

Ефективний інструмент для просування вашого сайту
LSI-копірайтинг поступово витісняє класичні сео-тексти, оскільки алгоритми пошукових машин постійно удосконалюються. Замовити ефективні тексти для просування вашого сайту пропонуємо в нашій Студії копірайтингу TextElit. Ми створимо унікальний контент, який повністю відповідає запитам користувача, на будь-яку тему. 

LSI-копірайтинг: що це — новий тренд або “пустушка”?

LSI-копірайтинг: що це — новий тренд або “пустушка”?

LSI-копірайтинг — новий інструмент, який активно використовується для просування сайтів у пошукових системах. Абревіатура розшифровується як (latent semantic indexing), що в перекладі з англійської означає (латентне семантичне індексування). Тобто, це тексти, які побудовані навколо одного (головного) ключового слова, оточеного синонімічними фразами і термінами.

 

Якщо говорити ще простіше, то LSI-копірайтинг повністю відповідає запиту користувача. Він максимально корисний, розкриває тему та закриває запитання читача.

 

Подібний алгоритм аналізу контенту на сайтах пошукові системи почали використовувати порівняно недавно. Однак, як показує практика, це дозволяє користувачеві швидко знайти інформацію, релевантну його запиту.

 

По суті, LSI-копірайтинг — вдосконалений тип seo-тексту. Його головна відмінність – максимальне адаптування під пошукові запити користувача.

LSI-копірайтинг & SEO-тексти: схожість і відмінності

Ера незграбних сео-текстів з неорганічним входженням ключів давно закінчилася. Якщо раніше вони використовувалися для просування, то зараз можуть стати причиною зниження позицій сайту в пошуковій видачі.

Чому? Та тому, що алгоритми пошукових систем стали “розумними” і охочіше видають контент з непомітним входженням ключових слів. Саме такі тексти плавно еволюціонували в LSI-копірайтинг.

 

Пропонуємо порівняльний аналіз LSI-статей і сео-текстів:
ЗначенняLSI-копірайтинг SEO-тексти
Обсяг текстуВід 5000 знаків2000-2500 знаків
Входження пошукових запитівОрганічне (допускається відхилення, розбавлення, зміна послідовності слів)Точне
Щільність ключівНе важливо3-5%
Присутність додаткових запитівВходження синонімів, тематичних термінівнемає
ІнформативністьТекст повинен повністю розкривати тему, нести сенс для читачаВажливіше прописати всі ключі та дотримуватися технічних параметрів

Тобто, головне завдання LSI-копірайтингу — повністю розкрити тему, наповнити кожне речення змістом і відповісти на всі можливі питання читача. Як результат, відвідувач довше знаходиться на сторінці, отримує потрібну інформацію і не шукає відповідь на своє питання на інших ресурсах.

Все це — “дзвіночок” для пошукової системи про те, що на сайті корисний контент, а значить його позиції у видачі будуть рости.

Коротко про переваги LSI-текстів

 • Підвищує інформативність контенту
 • Збільшує тривалість сеансу
 • Підвищує позиції сайту
 • Знижує показник відмови
 • Прискорює процес просування

Детальніше про переваги LSI-копірайтингу

Написання контенту за правилами прихованого семантичного аналізу (latent semantic analysis (LSA)) все частіше використовують наші клієнти. А все завдяки наступним перевагам методу:

 1. Синоніми та асоціативні слова збільшують інформативність тексту, а пошукові системи люблять це й охочіше підіймають позиції сайту.
 2. Інформаційно наповнені тексти збільшують час перебування відвідувача на сайті, а також знижують показник відмови, адже люди знаходять розв’язання своєї проблеми. А це ще один плюсик до позицій вашого сайту.
 3. Ранжування по низькочастотних запитах стане кращим. А все тому, що кількість конкурентів з НЧ запитами буде набагато меншою. В результаті ваш сайт не тільки легше знайти, але й більше шансів перетворити відвідувача в покупця.
 4. Зниження показника заспамленості тексту, оскільки основний ключ в LSI-статтях завжди розбавлений додатковими запитами.
 5. Ви зможете надовго залишити конкурентів позаду. Чому? Тому що конкурувати з інформаційно наповненим, структурованим і збагаченим тематичними фразами контентом набагато складніше.

Крім того, LSI-копірайтинг забезпечує швидке нарощування маси. Обумовлено це тим, що сторонні ресурси охочіше посилаються на інформативні статті, цікаві користувачам.

Замовити LSI-копірайтинг

Тексти, написані за даною методикою, дають більше шансів вашому сайту підвищити позиції в пошуковій видачі. Замовити LSI-статті на різні теми ви можете в нашій Студії копірайтингу TextElit. При створенні контенту ми враховуємо всі тонкощі нового методу. Гарантуємо природне входження основних ключів і додаткових тематичних фраз.

При написанні LSI-копірайтингу ми пам’ятаємо про важливість вживання запитів в різних частинах статті, а саме:

 • тіло тексту;
 • заголовок і підзаголовки різних рівнів;
 • анкор;
 • мета-теги (тайтл, description);
 • перший та останній абзаци;
 • текст навколо посилання.

Перед написанням статті обов’язково опрацьовується її структура. Приділяється увага всім питанням, які будуть цікаві користувачеві. Таким чином нам вдається максимально розкрити задану тему і зробити статтю корисною.

LSI-копирайтинг

Чому варто співпрацювати з нами?

Заказывая LSI-копирайтинг в нашей Студии TextElit вы гарантировано получаете:

 • качественный и интересный контент на заданную тематику;
 • 100% уникальные тексты;
 • естественное вхождение ключевых фраз и синонимических слов, незаметное глазу читателя;
 • возможность заказать LSI-тексты онлайн из любого города – сотрудничество ведется удаленно;
 • помощь в составлении ТЗ – при необходимости мы предоставим вам бриф для заполнения;
 • строгое соблюдение сроков выполнения и технических требований;
 • оперативное внесение правок при необходимости;
 • быструю обратную связь по любым вопросам.

Созданием LSI-копирайтинга занимаются опытные авторы, которые досконально владеют тематикой и разбираются во всех тонкостях. 

Скільки коштує LSI-копірайтинг?

Ціна послуги стартує від 110 грн 1000 знаків без пробілів. Остаточна вартість формується після визначення вимог та ознайомлення з технічним завданням.

При об’ємному замовленні ми допоможемо заощадити ваші кошти. Якщо вам потрібен контент обсягом від 10 000 знаків, передбачені знижки.

Ознайомитися з прикладами наших робіт ви можете в портфоліо. При необхідності ми підберемо додаткові приклади за індивідуальним запитом і проконсультуємо стосовно будь-якого запитання.

Щоб замовити LSI-текст для вашого сайту, тисніть на кнопку нижче, зв’яжіться з нами за допомогою контактів, вказаних на сайті, або переходьте до Instagram.

Будемо раді співпраці саме з вами!
Скільки коштує LSI-копірайтинг?