Текст для лендінга

Ефективний контент, який підвищить ваші продажі

Лендінг, сайт-вітрина — це сайт, створений для того, щоб привести відвідувача до цільової дії. Це може бути купівля товару або послуги, замовлення дзвінка, реєстрація і т. д. Текст для лендінга повинен бути простим для сприйняття. Тому канцеляризмам і складним оборотам тут не місце.

Контент для сайту-вітрини повинен мати зручну для читання структуру і містити тільки корисну для потенційного клієнта інформацію.

Головне завдання тексту на лендінгу — викликати інтерес до продукту, відобразити вигоди та довести людину до потрібної дії.

Lending

Лендінг: що це таке, коротко про характеристики

Lending

У будь-якого сайту-вітрини повинна бути тільки одна мета, яку ви червоною ниткою протягнете через весь текст. Якщо це продаж товару, варто відобразити його переваги та вигоди, закликати до покупки. Це допоможе читачеві не заплутатися, а вам — не втратити потенційного покупця.

Якщо ви хочете замовити текст для лендінга, зверніть увагу на такі моменти:

 • Спрямованість на потреби ЦА. Текст відображає реальні проблеми, болі цільової аудиторії і пропонує їх рішення через ваш продукт.
 • Конверсія. Залежить не тільки від якості тексту, а й від грамотної верстки, а також дизайну сторінки. Якісний і візуально стильний лендінг конвертує в рази краще.
 • Швидкий запуск. Щоб почати продавати через такий сайт, потрібно порівняно небагато часу.

Досягти високої конверсії вдасться, якщо довірити створення лендінг-пейдж фахівцям, які знають, як написати привабливий текст, створити сучасний дизайн і грамотну верстку.

З чого почати створення лендінга?

Якщо вам потрібен лендінг, не поспішайте готувати завдання веб-розробнику спочатку замовте контент. Чому така послідовність?

По-перше, контент буде мати певну структуру, яку веб-розробник візьме за основу при створенні сторінки сайту. По-друге, це дасть вам глибоке опрацювання болю, бажань і потреб цільової аудиторії, що важливо при розробці дизайну.

Технічний момент: сторінка може створюватися на конструкторі WIX, Тільда ​​або WordPress.

 • Професіоналізм
 • Орієнтація на ЦА
 • Унікальність
 • Грамотність
 • Структурованість

Дизайн або текст для лендінга: що важливіше?

Безперечно, візуальне оформлення сторінки має значення, адже сучасний читач бажає бачити гарний адаптивний сайт. Однак текст має вирішальне значення, оскільки відображає інформацію про продукт. Саме він переконує потенційного клієнта виконати цільову дію.

Довірити написання тексту для лендінга пропонуємо нашій Студії TextElit. Ми знаємо, якою має бути структура контенту для Landing Page. Ми створюємо текст для сайту-вітрини тільки після ретельного вивчення вашого продукту і ЦА. Тому ви отримуєте легкий для читання, структурований і привабливий текст.

 

Якщо вибирати між сторінками з хорошим текстом на білому тлі і красивим дизайном, але слабким контентом, однозначно варто зупинитися на першому варіанті.
TextEliT

Замовити лендінг

Щоб написати ефективний текст для бізнесу, важливо перш за все вивчити цільову аудиторію, її потреби і бажання. До того ж необхідно створити простий і добре структурований матеріал, легкий для сприйняття.

Якщо ви не знаєте, як написати контент для Landing Page або у вас вже є сторінка, але вона погано конвертує, зверніться в нашу Студію копірайтингу. Ми ретельно вивчимо ваш продукт або послугу, потреби ЦА, розробимо правильну структуру і створимо текст, що продає, для лендінгу під ключ.

На лендінговій сторінці не варто розміщувати суцільний текст. Вся інформація повинна бути лаконічною і зрозумілою. Обов’язкове використання фактів і цифр, які відображають вигоди для потенційного клієнта, показують результат.

Image module

Кому потрібен текст для лендінга?

Головна мета сторінки — просування і продаж одного товару або послуги. Він повинен бути не тільки красивим зовні, але й інформаційно наповненим. Важливо відобразити в тексті не просто характеристики продукту, але і його вигоди для покупця.

Лендінг найчастіше використовують в таких цілях:

 • замовлення безкоштовної послуги (за допомогою якої ви будете продавати основний дорогий продукт) або розрахунку вартості;
 • передзамовлення або замовлення товару/послуги;
 • бронювання місця;
 • підписка на розсилку.

Якщо ж вартість вашого продукту висока (наприклад, нерухомість), за допомогою лендінга ви можете розраховувати на отримання заявок від зацікавлених клієнтів. Безпосередньо продаж доведеться проводити при особистому контакті.

В нашій Студії TextElit ви можете замовити круті тексти для Landing Page практично на будь-які теми. Ми створимо добре структурований переконливий контент з нуля для продажу вашого продукту.

Ознайомитися з нашими прикладами текстів для лендінга ви можете в ПОРТФОЛІО.

Вас чекає вигідна співпраця

Щоб отримати грамотний, структурований, а головне ефективний контент для Landing Page, скористайтеся послугами нашої Студії TextElit.

Досвідчені автори створять для вас якісний текст, згідно з усіма правилами продажів.
Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

01
Ефективний текст для лендінга, який буде приносити вам високу конверсію.
02
Потужний оффер, який зацікавить відвідувача сторінки і змусить його читати далі.
03
Переконливий заклик до дії. Створимо максимально зрозумілий текст для здійснення замовлення.
04
Структурований контент, який буде відображати вигоди і закривати заперечення читача.
05
Дотримання термінів. Ви отримаєте контент строго в обумовлений час або раніше.

.

При необхідності ми акуратно пропишемо в тексті ключові запити для оптимізації сторінки в пошукових системах.

Ціна тексту для лендінга стартує від 899 гривень. Остаточна вартість послуги визначається індивідуально після уточнення всіх деталей проекту.

Щоб вам було легше розповісти про свій продукт і не пропустити важливих деталей, ми надамо вам бриф для заповнення. Отриману інформацію ми використовуємо для написання тексту, який буде відображати вигоди для вашого потенційного клієнта.

Щоб замовити текст для лендінга в Україні (Київ, Харків та інші міста), просто залиште заявку на нашому сайті. Ми створимо креативний контент для підвищення ваших продажів.

Якісний текст для лендінга — виправдана інвестиція, яка окупиться вже з перших продажів!
Image module