Переклад текстів

Грамотний переклад текстів на різні теми

Потрібна стаття англійською мовою?

А может вам нужен перевод текста на украинский, русский или английский?

Скористайтеся послугами нашої Cтудії TextElit. У нас зібрані компетентні співробітники, які добре володіють рідною та іноземними мовами. Ми якісно і швидко виконаємо переклад текстів, а також запропонуємо вам доступні ціни і взаємовигідні умови співпраці.

У нас ви можете замовити написання тексту англійською, російською та українською мовами за ТЗ або рерайтинг готової статті.

translate

Наші послуги

Якщо вам необхідно перевести текст з російської/української на англійську або навпаки, сміливо звертайтеся в нашу Студію копірайтингу TextElit. Ми спеціалізуємося на виконанні наступних робіт:

 • переклад інформаційних і художніх текстів англійською, російською, українською мовами;
 • технічний переклад вузькоспеціалізованих текстів;
 • написання інформаційних статей англійською (копірайтинг);
 • переклад контенту для сайтів новин з англійської на російську мову;
 • рерайтинг англомовних текстів;
 • переклади текстів з російської на українську мову і навпаки;
 • написання текстів українською мовою тощо.

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте професійний переклад текстів на будь-яку тематику. Ми працюємо як з інформаційними та художніми статтями, так і з текстами технічного характеру.

Ваші вигоди

Хочете замовити переклад з англійської на російську або навпаки? Потрібна стаття російською та її українська версія? Сміливо звертайтеся в нашу Студію TextElit. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

 • грамотний і фактично точний переклад;
 • суворе дотримання термінів;
 • оперативний зворотний зв’язок;
 • безкоштовне внесення правок;
 • можливість замовити переклад текстів у великому обсязі і отримати знижку.

Також ми пропонуємо терміновий переклад. Послуга виконується протягом доби з моменту оформлення заявки.

Переводы
Переводы с/на английский

Як замовити переклад?

Щоб замовити англомовну статтю, перекласти текст з іноземної мови або навпаки, скористайтеся послугами нашої компанії. Для цього заповніть форму замовлення на сайті. Ми оперативно зв’яжемося з вами для з’ясування деталей замовлення та приступимо до його виконання.

Робота виконується строго в обумовлені терміни. Тому ви можете бути впевнені, що отримаєте текст своєчасно. Якщо потрібно внести коригування в готовий матеріал, ця послуга надається безкоштовно.

Скільки коштує переклад тексту?

Замовити переклад тексту або статтю англійською (російською, українською) пропонуємо в нашій Студії. Вартість послуги – від 200 грн за 1000 знаків. Зверніть увагу: остаточна ціна формується після надання технічних вимог та з урахуванням складності матеріалу.

Якщо ви замовляєте терміновий переклад, який необхідно виконати протягом 24 годин, вартість збільшується на 50%.

Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний текст точно в строк. Особливі умови передбачені при оформленні замовлення обсягом від 50 000 знаків. В такому випадку вартість знижується на 10%. Терміни виконання обумовлюються індивідуально.

Щоб замовити статтю англійською мовою або перевести контент, заповнюйте форму, розміщену нижче. Ви отримаєте грамотні та унікальні тексти за прийнятною ціною.

Image module