.

Статті для блогу інтернет-магазину пишуться з різними цілями. По-перше, вони використовуються для seo-просування веб-сайту. По-друге, це відмінний інструмент, що надає потенційним клієнтам інформацію, яка допоможе підібрати продукт і зробити покупку. Наприклад, у блозі інтернет-магазину можна розміщувати огляди новинок, лінійок певних товарів, добірки, порівняння та ін. Тобто будь-яку інформацію, яка може зацікавити потенційного клієнта.

У рамках даного проєкту ми написали статті для блогу інтернет-магазину косметики. Створення текстів здійснювалося за технічним завданням від seo-фахівця, також була необхідність згадувати певні товари, а в деяких статтях — і рекламувати їх. З прикладами такого контенту ми пропонуємо вам ознайомитися нижче.

Технічне завдання на статті для блогу про косметику:

  1. Кількість символів без пробілів — 2500.
  2. Унікальність від 98% відповідно сервісу text.ru.
  3. Використовувати всі основні та додаткові ключі, зазначені окремо до кожної теми.
  4. Main Keyword (головний ключовий запит) використовувати в Н1.
  5. Main Keyword включити в перші 150 слова тексту.
  6. Щільність Main Keyword — 1-2%. Входження має бути природним.
  7. У тексті повинно бути кілька підзаголовків Н2, Н3 із входженням Additional keywords (додаткових ключових фраз).
  8. У тексті має бути присутня експертність, використовувати пункти перерахування, цитати, цікаві факти, тренди в косметиці, нові технології.

.

Статті для блогу інтернет-магазину: приклади

.

Додаткові послуги салону краси з продукцією Shelly ™ для манікюру: розрахунок вартості

Це стаття-керівництво для майстрів манікюру та власників салонів краси з рекомендаціями щодо підвищення середнього чека, реальним розрахунком вартості унікальних додаткових послуг з використанням продукції Shelly ™, а також короткий огляд засобів.
Image module

.

Роль сечовини у складі доглядової косметики для тіла

Стаття-огляд, в якій розповідається, що таке сечовина і навіщо вона потрібна у доглядовій косметиці для тіла.
Image module

.

Скраб з шиммером: бездоганне сяйво твоєї шкіри

У цій статті розповіли про новинку — шиммер-скраби від ТМ Joko Blend: які є різновиди, чим відрізняються, властивості. Окремо розписали про ефекти, яких можна досягти за допомогою даних скрабів.
Image module

Всі статті для блогу інтернет-магазину косметики написані російською мовою з подальшим перекладом на українську. Ознайомитися з російськомовною версією цих текстів ви можете тут. (Посилання на це ж портфоліо в рос. версії)

Ще більше прикладів статей про косметику та доглядові процедури, написані в рамках даного проєкту, ви знайдете в нашому ПОРТФОЛІО.

Якщо вас теж цікавить написання корисного контенту для блогу інтернет-магазину, залиште замовлення на нашому сайті, і ми обов’язково вам допоможемо. Напишемо унікальні та інформаційно наповнені тексти відповідно до специфіки вашої продукції та потреб цільової аудиторії.[/tds_note]