22

У цьому кейсі пропонуємо розглянути приклади опису додатків для вирішення різних бізнес-завдань. Тексти створено для сайту розробника софтів. У них важливо було не лише показати функціональні можливості програм, а й продемонструвати, які проблеми, болі вони вирішать. Також стояло завдання оптимізувати контент під SEO-просування.

Завдання щодо написання текстів для сторінок сайту:

  1. Створення зв’язного тексту, який відображає функціонал та можливості софту.
  2. Написання мета-тегів для кожної сторінки.
  3. Підбір ключових запитів та їх органічне використання в текстах (нижче можна розглянути приклади опису додатків, щоб побачити, як це реалізовано на практиці).
  4. Щільність основних ключових запитів – у межах 3% (перевірка за допомогою сервісу Advego).

.

22

Приклади опису програм для бізнесу

.

Додаток GPS співробітників

Пример описания Приложения GPS сотрудников

.

Додаток Прогноз CashFlow

Пример описания Приложения Прогноз CashFlow

22

Додаток Складське штрихкодування

Пример описания Приложения Складское штрихкодирование

22

Додаток Workflows

Пример описания Приложения Workflows

Також в рамках цього проекту були написані інші тексти про різні софти для бізнесу. Побачити інші приклади опису додатків пропонуємо у нашому ПОРТФОЛІО. 

Якщо вам потрібні тексти для опису послуг, товарів або програм, будемо раді допомогти вам вирішити це завдання. Щоб замовити копірайтинг, заповнюйте онлайн-форму. 

 

Часті запитання

Чи можна написати текст, що продає, й оптимізувати його під SEO-просування?

Так, здебільшого ми виконуємо саме такі завдання. Текст на сайті насамперед має бути орієнтованим на потреби цільової аудиторії – привертати її увагу, закривати біль та показувати вигоди. Але для просування сторінки в пошуковій системі ми також адаптуємо контент під seo-параметри (прописуємо ключові слова та контролюємо їх щільність, створюємо мета-теги тощо).

Як здійснюється оплата текстів?

Написання текстів здійснюється за передоплатою 100%. Якщо сума замовлення перевищує 1000 грн, платіж можна розділити на дві частини. У цьому випадку ви вносите 50% передоплати, залишок перераховуєте за фактом завершення роботи.

Чи можете ви допомогти у написанні мета-тегів (title, description)?

Так. Якщо вам потрібна допомога у створенні мета-тегів для сторінок, повідомте нам про це під час оформлення замовлення. Ми підготуємо title та description із входженням основної ключової фрази та надішлемо разом з текстом.

Скільки коштує написання seo-тексту?

Ознайомитися з вартістю послуг нашої Студії ви можете у розділі ЦІНИ або зв’язавшись з нами, використовуючи вказані контактні дані.