.

Опис дитячих товарів вимагає чіткого розуміння, для якої цільової аудиторії воно пишеться. Чому це важливо? Тому що покупцем може бути не тільки дитина, а й батьки, родичі. Відповідно у кожного сегменту ЦА будуть свої критерії оцінки продукту. Якщо діти більше слідують емоціям, то дорослі звертають увагу на якість товару та його характеристики.

На цій сторінці ми пропонуємо вам ознайомитися з прикладами опису карток товарів для дітей. Контент створений для інтернет-магазину, який реалізує оригінальні вироби з дерева — пазли, конструктори, головоломки, колекційні 3D-моделі.

Опис дитячих товарів ми готували відповідно до таких вимог:

  • привабливий опис товару, його конструктивних особливостей;
  • з тексту повинно бути зрозуміло, для кого призначений продукт та в чому його оригінальність;
  • унікальність — 100% по сервісу text.ru;
  • використання заданих ключових слів;
  • структурованість, використання списків при необхідності.

.

Опис дитячих товарів: приклади

.

Дорогоцінний метелик

Image module

.

Чудовий слон

Image module

.

Монстр-трак

Image module

Також в нашому ПОРТФОЛІО ви знайдете опис дитячих товарів для інших проектів, тексти для категорій, головної сторінки інтернет-магазину.

Якщо ви власник інтернет-магазину, швидше за все вам потрібні якісні тексти для каталогу і товарних позицій. Залиште заявку на нашому сайті, і ми підготуємо контент, враховуючи специфіку продукції та потреби цільової аудиторії.

  

.

Питання, які часто задають наші клієнти

Який оптимальний обсяг для опису товару?

Опис дитячого товару або будь-якого іншого продукту за обсягом може варіювати в залежності від його специфіки. Однак текст для картки краще робити від 500 знаків, оскільки менший опис може не ранжуватися в пошуковій системі. Це знижує ймовірність видачі вашого інтернет-магазину при введенні у пошуковий рядок відповідної ключової фрази.

Чи можете ви допомогти у написанні мета-тегів (title, description)?

Так, ми можемо підготувати мета-теги для сторінки, використовуючи ключові фрази. Повідомте нам про це при оформленні замовлення, і ми вам обов’язково допоможемо.

Скільки коштує опис товару для інтернет-магазину?

Ознайомитися з вартістю наших послуг пропонуємо на сторінці ЦІНИ.

Скільки описів товарів ви можете готувати щодня?

Це залежить від тематики та обсягу одного опису. Щодня ми можемо відправляти вам 10-15 000 знаків (іноді більше).